Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 22, 2018

Барак Обама підтримав Гіларі Клінтон на президентство

Автор:

|

Червень 16, 2016

|

Рубрика:

Барак Обама підтримав Гіларі Клінтон на президентство

Гіларі Клінтон

Барак Обама офіційно підтримав Гіларі Клінтон як кандидата в президенти від демократичної партії США. «Хочу привітати п. Клінтон, історична за значенням кампанія якої зробила її кандидатом на номінацію в президенти США від демократичної партії. Я впевнений, що вона — найкращий кандидат на цю посаду», — заявив президент.
«Я — з нею, я натхнений і мені не терпиться почати передвиборчу кампанію разом із Гіларі. Десятки мільйонів американців вже подали свої голоси. Сьогодні я хочу додати мій голос», — заявив він. «Для мене — радість і честь, що ми з президентом Обамою після багатьох років лютою конкуренції стали справжніми друзями», — відповіла на це п. Клінтон.
Дональд Трамп, котрий конкуруватиме з нею восени, прокоментував цю подію в своєму мікроблозі: «Обама щойно підтримав незаконослухняну Гіларі. Він хоче ще чотири роки Обами, але цього не хоче більше ніхто!». Гіларі відповіла миттєво: «Видали свій акант». Користувачі Twitter переслали це повідомлення за першу годину 130 тис. разів. Цей «твіт» п. Клінтон став найпопулярнішим за весь час її передвиборної кампанії.

Олег Костюк, Zaxid.net

До слова
В оточенні кандидата в президенти від Демократичної партії вважають, що румунський гакер, котрий зізнався у зламі її пошти, міг працювати на іноземну розвідку. Про це повідомив Сідні Блюменталь, довірена особа п. Клінтон. За його словами, Марсель Лазар, відомий як Guccifer, працював із російського сервера. «Він може бути учасником російської інформаційної операції», — припускає п. Блюменталь. Румунського гакера також звинувачують у зламі пошти відомих американських політиків, в т. ч. членів сім’ї екс-президентів США Джорджа Буша-старшого та Джорджа Буша-молодшого, колишнього держсекретаря США Коліна Павелла й інших.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...