Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Банкнота на мільйон доларів

Автор:

|

Січень 12, 2012

|

Рубрика:

Банкнота на мільйон доларів

Майкла Фуллера, жителя міста Лексінґтона (штат Північна Кароліна), було заарештовано за звинуваченням у спробі шахрайським шляхом заволодіти чужою власністю. Чоловік намагався розплатитися у Walmart банк­нотою номіналом мільйон доларів. Набравши покупок на 476 USD, він підійшов до каси й спокійно простягнув банкноту з написом «1 млн USD». На прохання касира знайти щось дрібніше він заявив, що ця банкнота — справжня, тож повинна прийматися до оплати.

Після цього продавці викликали в крамницю поліцейських, які заарештували пана Фуллера. Власникові підробленого мільйона тепер загрожує судовий процес, на який він чекатиме за ґратами. У місцевій поліції цей випадок назвали дуже дивним і зізналися, що раніше не мали справи ні з чим подібним.

В ордері на арешт про мільйонну купюру сказано, що таких не існує в природі. Найбільша зараз у обігу купюра — це 100 USD. Раніше випускалися банкноти 500, 1 000, 5 000 і навіть 10 тис. USD, однак від 1969 року їх поступово стали виводити з обігу, оскільки через надто великий номінал вони не мали попиту серед населення. Формально цими купюрами ще можна розплачуватися на території США, проте через свою рідкісність вони коштують набагато більше за номінал. На межі 1934 і 1935 рр. було випущено обмежену партію банкнот вартістю 100 тис. USD, проте вони використовувалися лише в міжбанківських операціях.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...