Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Банда нелюдів убиває дельфінів

Автор:

|

Листопад 29, 2012

|

Рубрика:

Банда нелюдів убиває дельфінів

Район Мексиканської затоки заполонила низка незвичайних і звірячих убивств. На узбережжі було виявлено тіла кількох дельфінів зі слідами знущання. Експерти-зоологи вважають, що розумних ссавців катували. Те, навіщо садисти накинулися на унікальних тварин, залишається загадкою. Так, Пол Вотсон, відомий еколог і учасник популярного телешоу «Китові війни», заявив, що заплатить 20 тис. USD тому, хто поділиться з ним інформацією про вбивць. Оголошена ним винагорода вчетверо перевищує суму, яку готовий сплатити за піймання злочинців Фонд правового захисту тварин.

Коли ж до справи долучилися медіа, з’ясувалося страшне: випадки садистських убивств дельфінів були зафіксовані в цьому районі й раніше. Торік двох застрелених ссавців було знайдено в прибережному районі Луїзіани. 2012 року цей моторошний список поповнило ще п’ять тварин. Усіх їх було застрелено, в одного була відсутня нижня щелепа, в інших — плавники. На початку літа хтось знайшов труп дельфіна, що перебував під опікою Національного управління океанічних і атмосферних досліджень, із викруткою в голові.
Учені ламають голови, кому й навіщо могло спасти на думку так по-звірячому знущатися над тваринами. За словами фахівців, дельфінів підвела природна цікавість і товариськість — вони дуже легко йдуть на контакт. Поліція впевнена, що має справу із цілою бандою злочинців, оскільки одній людині впоратися з дельфіном не так уже й просто. Раніше, щоправда, були відомі випадки навмисного вбивства дельфінів — так рибалки мстилися тваринам за крадіжку їхнього улову.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply