Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Feb. 19, 2019

Атака «Айзека»

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Атака «Айзека»

Потужний тропічний шторм «Айзек» налетів на місто Новий Орлеан (штат Луїзіана). Кількість жертв урагану становить уже семеро осіб. Стихія пошкодила захисні протипаводкові споруди, що спричинило підтоплення частини міської території. Повідомляється про те, що у зв’язку з ударом урагану з районів, яким загрожує повінь, було евакуйовано жителів.

Більша частина протипаводкових споруд усе ж таки перебуває у доброму стані. Раніше Мітч Ландро, мер міста, також запевнив, що влада встигла підготуватися до урагану й не втратить контролю над ситуацією. Найменш жваві вулиці Нового Орлеана патрулюють озброєні бійці Національної гвардії США, чиє завдання — боротьба з мародерами. Більшість ресторанів, крамниць і барів у місті зачинено. Багато вікон забито фанерою, а дверні отвори завалено мішками з піском, які повинні захистити будинки від потоків води.

За даними Національного центру спостереження за ураганами США, траєкторія, якою рухається «Айзек», ідентична до тієї, якою сім років тому пройшов ураган «Катріна», що розорив Новий Орлеан. Водночас, працівники Центру спостереження за ураганами повідомили, що «Айзек» значно слабший за «Катріну». Однак надзвичайний стан у зв’язку з наближенням «Айзека» було оголошено в штатах Луїзіана, Міссісіпі, Флорида й Алабама.

Після руйнівного урагану «Катріна» та повені, ним спричиненої, Інженерний корпус армії США спорудив у Новому Орлеані систему стін, шлюзів, дамб і насосів, призначення якої — захистити місто від повеней. Вартість системи — майже 15 млрд USD. Напередодні військові інженери вперше закрили крупний шлюз на озері Боргн на сході Луїзіани, що є найбільшим у світі захисним огородженням від штормового нагону води.

Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...