Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 22, 2019

Ассанджу висунуть звинувачення

Автор:

|

Березень 08, 2012

|

Рубрика:

Ассанджу висунуть звинувачення

Американські прокурори склали таємні звинувачення проти Джуліана Ассанджа (на фото), засновника WikiLeaks, ідеться в конфіденційному електронному листі, відправленому аналітикам приватної американської розвідувальної кампанії Stratfor, пише The Sydney Morning Herald.

У листі, датованому 26 січня минулого року, віце-президент Stratfor із розвідки Фред Бертон відреаґував на повідомлення ЗМІ про американське розслідування щодо WikiLeaks словами: «У нас є таємний обвинувальний акт щодо Ассанджа». Він підкреслив конфіденційність інформації (імовірно, отриманої з американського урядового джерела) проханням дотримуватися обережності та попередженням, що це — «не для публічного розповсюдження». У лютому WikiLeaks розпочав публікацію понад

5 млн електрон­них листів Stratfor, повідомляє видання. The Sydney Morning Herald отримала доступ до електронних листів завдяки партнерству з WikiLeaks.

Джуліан Ассандж, який перебуває у Великій Британії, очікує рішення британського Верховного суду на свою апеляцію стосовно екстрадиції до Швеції у зв’язку зі злочинами сексуального характеру. Він побоюється, що «екстрадиція в Стокгольм відкриє можливості для його передачі в США та звинувачень у шпигунстві або змові, щоби помститися за публікацію сайтом WikiLeaks тисяч засекречених американських військових і дипломатичних матеріалів», — пише Філіп Дорлінґ, автор статті.

Sydney Morning

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...