Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 21, 2019

Америку врятують жінки

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

Америку  врятують жінки

Кондоліза Райс, колишній держсекретар США, упевнена, що американських жінок турбують ті ж проблеми, що й усіх американців, пише кореспондент газети La Repubblica. «Пані Райс захоплена Енн Ромні, яка виступила на з’їзді Республіканської партії: «Вона зуміла передати, що її сім’я існує завдяки любові», — зауважує видання.

«Жінок хвилюють ті ж питання, що й решту американців: економіка, безробіття, державний борг. Вони добре розуміють, що ми ризикуємо змусити розплачуватися за них майбутні покоління. Жінки повинні знати, що ця партія готова їх вирішувати. І ми стали свідками справжнього параду успішних представниць слабкої статі: це — молоді, але вже відомі жінки, які готуються очолити свої штати. Так, це було сильне послання», — зазначила п. Райс із приводу виступу дружини кандидата в президенти від республіканців.

Відповідаючи на запитання кореспондента про свою можливу роль в адміністрації Мітта Ромні, Кондоліза Райс сказала: «Я задоволена своїм життям викладача в Стенфорді. Так, я була державним секретарем. Я люблю зовнішню політику, але не люблю займатися політикою».

 La Repubblica

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...