Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 17, 2019

Америка стала безпечнішою

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

Америка  стала безпечнішою

Американська держава стала безпечнішою, а американський народ — стійкішим, відтоді як 11 вересня 2001 року на США було здійснено жахливі терористичні атаки, що забрали життя майже 3 тис. осіб. Про це заявив Барак Обама під час виступу 11 вересня на заході з ушанування їх пам’яті, що відбувся біля меморіального комплексу в Пентаґоні.

«Більшість із загиб­лих ніколи не чула назви «Аль-Каїда». Але їхня жертва змусила нас об’єднатися та завдати нищівного удару по організації, яка принесла зло до наших берегів. Керівництво «Аль-Каїди» було знищене, й Усама бін Ладен уже ніколи не загрожуватиме нам знову. Наша країна стала безпечнішою, і наш народ став стійкішим», — підкреслив президент.

Глава Білого дому нагадав, що впродовж десятиліття понад 5 млн американців, «представників покоління 9/11», пішли служити до військових сил і «робили все, про що їх просили». «Тепер війна в Іраку закінчилася. В Афганістані ми займаємося підготовкою афганських сил безпеки й налагодженням партнерських відносин з афганським народом. А до кінця 2014 року найдовша війна в нашій історії буде завершена», — зазначив він.

Під час виступу Барак Обама вкотре наголосив, що Сполучені Штати ведуть «боротьбу з «Аль-Каїдою» та її філіями, а не з ісламом чи з будь-якою іншою релігією». «Ця країна побудована, аби слугувати маяком свободи й толерантності. Саме це робить нас сильними зараз і завжди», — підсумував президент США.

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...