Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

2 мільйони людей — без світла

Автор:

|

Липень 05, 2012

|

Рубрика:

2 мільйони людей —  без світла

Райони Східного узбережжя США, які в ніч на 30 червня зазнали удару сильної бурі, досі не можуть повернутися до нормального життя. Без електрики зали­шаються близько 2 млн споживачів. Жертвами стихії стало як мінімум 13 осіб, в основному, у штаті Вірджинія.

Режим надзвичайної ситуації оголошено у Вашинґтоні, а також у штатах Вірджинія, Огайо, Меріленд і Західна Вірджинія. Влада поки що навіть не може розпочати оцінювати збитки, завдані штормом. Ситуацію ускладнює майже африканська спека, за якої дуже складно перебувати у будинках з непрацюючими кондиціонерами. У Вашинґтоні на термометрах — 35—40 градусів за Цельсієм, а в деяких містах далі на південь температура ще вища. Через наслідки урагану у Вашинґтоні закрито всі школи, де після закінчення навчального року діти збираються в літні табори.

Мартін О’Маллі, губернатор Меріленду, офіційно дозволив держслужбовцям залишати офіси у вільному режимі. Він також закликав жителів штату утриматися від поїздок на автомобілях, пояснивши це тим, що багато світлофорів досі не працюють, а на вулицях подекуди лежать повалені дерева.

Компанія «Пепко», яка відповідає за енерґопо­стачання Вашинґтону й Меріленду, попередила, що відновлювальні роботи можуть затягнутися до семи днів. Концерн «Домініон», котрий забезпечує подачу електроенерґії у Вірджинії, обіцяє повернути світло до всіх помешкань до 7 липня.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply