Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

175 мільйонів — за расову дискримінацію

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

175 мільйонів —  за расову дискримінацію

Один із найбільших у США банків Wells Fargo погодився заплатити в сукупності 175 млн USD, аби вреґулювати претензії Департаменту юстиції. Про це йдеться в офіційному прес-релізі фінансової організації.

Чиновники звинувачували Wells Fargo в расовій дискримінації вкладників у 2004—2009 рр. Як уважають у департаменті, у цей період банк видавав іпотечні позики афро­американцям і латино­американцям за вищими ставками, ніж клієнтам із європейською зовнішністю. У Wells Fargo відкинули висунуті звинувачення, проте погодилися сплатити штраф, щоб «уникнути подальших судових розглядів із Департаментом юстиції». У підсумку банк перерахує 125 млн USD приблизно 4 тис. клієнтів, а також перекаже додатково 50 млн USD тим громадам, які постраждали від дій банку.

Наприкінці 2011 року подібним чином було врегульовано аналогічні претензії американської влади до ще однієї великої кредитної організації країни — Bank Оf America. Ця фінустанова погодилася заплатити 335 млн USD клієнтам, що постраждали від расистської кредитної політики її іпотечного підрозділу — Countrywide Financial. Як указували чиновники, близько 200 тис. позичальників неєвропейської зовнішності кредити видавали на менш вигідних умовах. У банку цих звинувачень не підтвердили, але й не спростували.

 Ірина Коляда

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply