Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

Україна отримає мільярд євро кредиту

Автор:

|

Вересень 14, 2018

|

Рубрика:

Україна отримає мільярд євро кредиту

Віце-президент Європейської Комісії Валдіс Домбровскіс, виконувачка обов’язків міністра фінансів України Оксана Маркарова та голова Національного банку України Яків Смолій у п’ятницю, 14 вересня, підписали Меморандум та Кредитну Угоду між Україною та Європейським Союзом про отримання нашою державою макрофінансової допомоги Європейського Союзу у сумі 1 мільярд євро (понад $1,16 мільярда). Процедура підписання відбулася у присутності Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-Міністра Володимира Гройсмана.

Тепер слід невідкладно подати проект Закону про ратифікацію цих міжнародних договорів на розгляд Верховної Ради з тим, щоб перший транш обсягом у 500 мільйонів євро, як і заплановано, надійшов вже восени цього року. Для цього cторони повинні здійснити внутрішні процедури, необхідних для набрання документами чинності , а  Україна ще й виконати умови надання першого траншу.

Другі пів мільярда євро повинні надійти навесні 2019 року за результатами оцінки виконання Україною заходів з реформування відповідних секторів державної політики.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply