Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

У Тунісі — чергове самоспалення

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

У Тунісі — чергове самоспалення

46-річна жінка наклала на себе руки в туніському місті Сфаксі, розташованому за 270 км на південний схід від столиці країни. Нова трагедія стала четвертим подібним випадком за останній тиждень. Про причини, через які жінка зважилася на такий крок, не відомо. Водночас, представник управління громадського захисту Сфакса висловив упевненість у тому, що вона страждала на психічне захворювання. За його словами, на місце самогубства жінка принесла зі собою каністру з легкозаймистою речовиною й балон побутового газу.

Раніше самоспалення вчинив батько трьох дітей у місті Гафсі. Це сталося після невдалих спроб потрапити на прийом до міністрів промисловості, соціальних справ і професійної підготовки та зайнятості. Двоє інших жителів Тунісу, які намагалися спалити себе в містах Бізерті й Сильі, залишилися живі.

Подібні інциденти в Тунісі почастішали після акту самоспалення торговця овочами Мохаммеда Буазізі в Сіді-Бузіді. Ця подія стала каталізатором «арабської весни» — радикальних перетворень у Тунісі та Єгипті, а також драматичних подій із повалення режиму Муаммара Каддафі в Лівії.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply