Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Світ чекає на Різдво

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

Світ чекає на Різдво

У США та країнах Європи всі готуються до святкування Різдва. У містах встановлюють ялинки, навколо яких розташовуються різдвяні ярмарки, куди поспішають місцеві жителі й туристи.

Аналітичні служби ще не оприлюднювали даних про заплановані видатки на подарунки і підготовку святкового стола. Проте торік, після кількох років суцільної економії, було встановлено рекорд із витрачених сум. Найбільшими марнотратниками в Європі 2011-говиявилися громадяни Ірландії. Згідно з дослідженням Deloitte, жителі цієї країни витратили на подарунки й розваги в середньому 943 EUR кожен. Лідери 2010-го — люксембуржці — минулого року були першими за «швидкістю економії»: вони скоротили свої видатки на 23 %. Якщо позаторік громадяни герцогства витрачали на Різдво по 1 200 EUR, то 2011-го – по 923 EUR. Середні витрати кожного європейця склали 606 EUR. У Бельгії вони зросли на 2,2 %, у Німеччині — на 4,4 %, у Франції — на 1,9 %.
Причому змінились також і презенти, які замовляють собі діти під ялинку. Згідно з даними останнього опитування соціологічної компанії Nielsen, майже половина американських дітлахів віком від шести до 12 років вважають найбажанішим різдвяним подарунком інтернет-планшет. Лідером серед планшетів, згідно зі смаками юних замовників, є iPad, а також недавно репрезентований iPad Mini. Nielsen зазначає, що рік тому дітей, які мріють про планшет на Різдво, було на 44 % менше.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...