Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Зіштовхнулися два пасажирських теплоходи

Автор:

|

Липень 05, 2012

|

Рубрика:

Зіштовхнулися два пасажирських теплоходи

У Нижньогородській області Російської Федерації (РФ) на Волзі зіткнулися два прогулянкових теплоходи. На борту одного з них перебувало 29 пасажирів і троє членів екіпажу, на іншому — 40 пасажирів і 13 членів екіпажу. Жертв і постраждалих унаслідок інциденту немає.

За даними Міністерства з надзвичайних ситуацій РФ, теплоходи — «Москва-72» і «Садко» — також не зазнали пошкоджень, вони перебувають на плаву. Судна зіштовхнулись удень 30 червня неподалік міста Бора, навпроти Борського скляного заводу. На місце події було скеровано оперативну групу місцевого гарнізону пожежної охорони та працівників рятувальних служб. Після зіткнення теплохід «Москва-72» повернувся до причалу Нижнього Новгорода, а «Садко» продовжив рух за своїм маршрутом.

Нагадаємо, що увага до безпеки річкових пасажироперевезень у Росії вийшла на перший план після катастрофи теплохода «Булгарія» в липні 2011 року. Корабель затонув на Волзі під час грози за 3 км від берега — на борту перебувало 208 людей, 122 особи з яких загинули.

Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply