Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Землетрус у Сибіру

Автор:

|

Березень 01, 2012

|

Рубрика:

Землетрус у Сибіру

У Сибіру 26 лютого стався сильний землетрус. За даними геофізичної служби США, магнітуда підземних поштовхів склала 6,8 бала. Епіцентр розташовувався за 93 км від Селенги (Республіка Тува). Байкальська геофізична служба поки що не поширювала даних про землетрус, проте ці повідомлення підтвердили в реґіональному Міністерстві з надзвичайних ситуацій (МНС) Російської Федерації (РФ). За даними технологів, осередок землетрусу, що залягав на глибині 10 км, було зареєстровано за 113 км на схід від Кизила. Водночас, коливання земної поверхні відчули мешканці довколишніх областей, зокрема, за повідомленнями місцевих жителів у мережі Інтернет, у місті Кемерові було відзначено підземні поштовхи слабкої сили, унаслідок чого на останніх поверхах багатоповерхівок тремтіли шибки та гойдалися люстри. У Сибірському реґіональному центрі МНС уточнили, що, за попередньою інформацією, магнітуда землетрусу склала 6,8 бала на глибині 10 км.

Даних про постраждалих та руйнування немає. Глава Туви Шолбан Кара-оол, який здійснює робочу поїздку в Тоджінському районі республіки, телефоном дав розпорядження своєму першому заступнику Сергію Тену затвердити постанову уряду Туви про запровадження режиму надзвичайної ситуації на території реґіону.

Після цього в Туві стався другий землетрус, магнітуда якого становила 5,6 бала. Про це поінформував Алтай-Саянський філіал Геометеослужби Російської академії наук, передає РІА «Новости». Епіцентр підземних поштовхів реєструвався приблизно в тому ж місці, де й осередок попереднього землетрусу. Останній великий землетрус на території Туви стався 27 грудня 2011 року — за 69 км від Селенги, його магнітуда склала 6,6 бала. Жертв і руйнувань не було.

 Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...