Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

Увічливість по-російськи

Автор:

|

Травень 01, 2014

|

Рубрика:

Увічливість по-російськи

Володимир Жириновський

Скандальний політик Володимир Жириновський, лідер Ліберально-демократичної партії Росії (ЛДПР), 18 квітня, перед початком пленарного засідання Держдуми, улаштував вакханалію, образивши вагітну журналістку й жінок Євромайдану. Відповідне відео було оприлюднене в Інтернеті.

На запитання журналістки про те, чи варто Російській Федерації (РФ) відповісти санкціями на введену Україною заборону на в’їзд росіян, п. Жириновський почав викрикувати образи: «Це сьогодні про вас буде документальний фільм, фурії Майдану. Сказ матки у вас у всіх — жінок Майдану. Не було би сказу, і Майдану не було б. Подивіться на цю дурепу Ірину Фаріон… У неї – сказ матки, немає коханця, немає чоловіка, немає нічого. Звір між ніг сидить, і через вогненні язики виривається цей смерч».
Потім посипалися образи на адресу російської журналістки Стелли Дубовицької. «Сюди йди теж, журналістко! Давай я накажу, а ти підбігаєш та починаєш її жорстко ґвалтувати… Христос воскрес! Воістину воскрес! Христос воскрес! Воістину воскрес!» — кричав політик.
Колеги журналістки з парламентського пулу оточили дівчину, не підпускаючи до неї. Одна кореспондентка спробувала заспокоїти депутата, звернувши його увагу на те, що він, крім того, ображає вагітну жінку. Однак це не зупинило п. Жириновського, і він переключився на неї: «Ви будете позбавлені роботи в «Інтерфаксі», усе! Є ще питання?»
Стелла Дубовицька звернулася в поліцію з проханням притягнути лідера ЛДПР до карної відповідальності за хуліганство. «Вона подала заяву в поліцію, де просить притягнути Володимира Вольфовича до карної відповідальності за злочин, передбачений пунктом «б» частини 1 статті 213 Кримінального кодексу РФ. Це — хуліганство», — розповів Анатолій Кучерена, адвокат журналістки.
Андрій Галіакберов, голова Московського головного управління МВС уже заявив, що заява журналістки буде передана для подальшого розгляду до Слідчого комітету.
Вагітна журналістка розповіла, як стала жертвою образ із боку Володимира Жириновського та була доставлена в лікарню. У медичному закладі їй було надано необхідну допомогу, наразі стан жінки стабілізувався.
Керівництво інформаційної агенції «Россия-сегодня» зажадало від лідера ЛДПР публічного вибачення. Через кілька днів після інциденту п. Жириновський зробив це в телеефірі. Раніше головний редактор агентства Маргарита Симонян повідомила про намір подати на лідера ЛДПР до суду.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply