Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

У Росії дозволили використання свастики

Автор:

|

Квітень 23, 2015

|

Рубрика:

У Росії дозволили використання свастики
Тепер за таке не каратимуть

Тепер за таке не каратимуть

У Російській Федерації вирішили, що публічна демонстрація свастики не підпадає під поняття «пропаганда нацизму», а тому є цілком дозволеною. Відповідний юридичний коментар був опублікований на сайті «Роскомнадзора» — офіційного державного органу, покликаного контролювати засоби масової інформації та поведінку росіян в Інтернеті.

«При підготовці цієї норми федерального закону законодавці використовували для зв’язки понять «пропаганда» та «публічне демонстрування» сполучник «і». Тобто, поняття не просто перераховуються – вони є граматично поєднані між собою. Порядок їх вживання – такий, що термін «пропаганда» перебуває в сильній, пріоритетній позиції щодо терміну «публічне демонстрування, — ідеться у повідомленні відомства. — Лінгвістично це означає, що сама по собі публічна демонстрація нацистської атрибутики чи символіки без мети пропаганди не є проявом екстремізму й визнається допустимою».
Окремо зазначається, що нацистська символіка «не може бути використана з метою образи радянського народу, для популяризації ідей нацизму, теорії расової переваги, виправдання військових злочинів фашистів», хоч і не зрозуміло, як публічна демонстрація нацистської атрибутики може не ображати, наприклад, російських ветеранів Другої світової війни.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply