Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

У Росії чавили їжу

Автор:

|

Серпень 13, 2015

|

Рубрика:

У Росії чавили їжу

Дієта для росіян

Сталін влаштував Голодомор в Україні, а Путін, схоже, вирішив зробити таке ж у самій Росії. 29 липня ц. р. Путін підписав указ, згідно з яким сільськогосподарська продукція, заборонена до ввезення в РФ, підлягає знищенню. А 6 серпня «санкційні» продукти харчування почали знищувати. Перша партія харчів була знищена в Самарі. Першого дня було знищено 290 т рослинної і 29,3 т продукції тваринного походження. Почали з партії сиру, яку ввезли в Білгородську область РФ «без належних документів». Водії вантажівок не змогли пояснити походження продукції.
7 серпня вандалізм продовжили — під прес потрапили автомобілі з фруктами, перевірені в Брянській області РФ. Були знищені нектарини, персики, вишні з Молдови, Греції та Туреччини. Загальна вага перевіреного вантажу становить 270 т. Далі хвиля знищення продуктів харчування набрала небаченого розмаху — у крематоріях спалювали м’ясо, фрукти чавили бульдозерами. Всі ці дії супроводжувалася неабияким ентузіазмом і отримали публічне одобрення населення. Однак на ділі місцеві жителі почали масово виносити залишки знищеної їжі з полігонів.
Проте й тут не обійшлося без брехні. Заборонені європейські сири, були, найімовірніше… російського виробництва. Про це свідчать фото, розміщені на сайті Россільгоспнагляду. Зокрема, на одній зі світлин чітко видно на поверхні сиру цифри з чорного або синього харчового пластику. Жодна з європейських фабрик подібні елементи в сирі не розміщує, бо це — застарілий метод маркування. Інформація щодо дати виготовлення та партії найчастіше випалюється лазером на скоринці сиру або наноситься на упаковку.
Водночас практика розміщення пластикових цифр була досить широко розповсюджена на території колишнього СРСР. Низка російських заводів усе ще продовжує наносити подібне маркування на сир власного виробництва. А «санкційні» сири, імовірно, потрапили «під прилавок».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply