Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

У Надії відібрали щоденник

Автор:

|

Жовтень 09, 2014

|

Рубрика:

У Надії відібрали щоденник

Надія Савченко

Українській льотчиці Надії Савченко в московському Слідчому ізоляторі (СІЗО) не дозволяють вести особистий щоденник. Про це повідомив Микола Полозов, адвокат полоненої льотчиці. «Умови утримання Савченко в московському СІЗО-6 — жорсткіші, ніж у СІЗО-3 у Воронежі. Тут їй заборонили робити особисті записи, відібрали та порвали щоденник», — розповів правник.

Крім цього, українці заборонено спілкуватися з іншими в’язнями, а на прогулянку її виводять, коли нікого немає. «Пошта також поки що не доходить», — уточнив адвокат.
У СІЗО намагаються «обробляти» п. Савченко — міліціонери безуспішно лякають льотчицю великим терміном. «Надія не втрачає бойового духу, рішучості боротися до перемоги. Водночас вона бідкається, що з в’язниці не може допомогти Україні», — повідомив Микола Полозов.
Суд над Надією Савченко призначено на 13 жовтня ц. р. На процесі планує бути присутньою Юлія Тимошенко, адже льотчиця очолює передвиборчий список Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Між тим, на суд почали тиснути вже завчасу. Зокрема, Сергій Наришкін, голова Державної думи Федеральних зборів РФ шостого скликання та голова Парламентських зборів Союзної держави Росії та Білорусі, назвав українську патріотку «брудною вбивцею».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...