Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 13, 2019

У Москві провели мітинґ «За змінюваність влади»

Автор:

|

Вересень 24, 2015

|

Рубрика:

У Москві провели мітинґ «За змінюваність влади»

У Москві в районі Мар’їно 20 вересня опозиція провела мітинґ «За змінюваність влади». Організатором мітинґу виступив Олексій Навальний, до участі долучилася опозиційна партія «Парнас». На мітинґу зібралися кілька тисяч людей, у багатьох у руках були російські прапори та картки зі запитанням «Хто вбив Нємцова?». Мітинґ на околицях Москви, за даними волонтерів, відвідали до 8 тис. людей, поліція повідомляє про 4 тис.

Правоохоронці застосували посилені заходи безпеки. На місці проведення акції було зосереджено кілька десятків поліцейських автобусів, по периметру майданчика мітинґу виставили огорожу. На вході встановили 15 рамок металодетектеров. У небі баражував поліцейський гвинтокрил.
У ході мітинґу зі сцени лунали гасла про свободу політв’язням, утиски, переслідування й убивства журналістів і громадських діячів. Також згадували про розслідування вбивства опозиціонера Бориса Нємцова, яке Путін обіцяв взяти під особистий контроль, але жодних результатів у справі немає, досі ніхто не покараний. Спікери зазначили, що сліди вбивства ведуть просто у Грозний, але ніхто не затриманий через те, що влада загалом і Путін зокрема бояться Рамзана Кадирова, главу Чечні.
А Олексій Навальний прямо звинуватив Кадирова в убивстві Бориса Нємцова. «Якщо хтось убив мого товариша, відомого політика, мій план у тому, щоб чітко зі сцени заявити: я вважаю, що його вбив Рамзан Кадиров. Можливо, за наказом Путіна», — сказав опозиціонер. До слова, сам Кадиров у вбивстві Нємцова звинуватив українські спецслужби.
Опозиціонер Ілля Яшин зазначив у своєму виступі, що зараз у Росії немає нічого важливішого за спротив. «Влада шахраїв і злодіїв — приречена», — сказав він. Останні масові акції в Росії відбувалися у березні-квітні ц. р. у зв’язку з убивством Бориса Нємцова.

Фальшивка

Фальшивка

Оригінал

Оригінал

Увечері російський телевізійний канал РЕН-ТВ на своєму сайті опублікував новину про присутність на мітинґу опозиції в Мар’їно Джона Теффта, посла США. Новину супроводжувала змонтована фотографія. На «світлині» був зображений п. Теффт, котрий начебто відповідає на запитання журналістів на тлі сцени опозиційного мітинґу.
Наступного дня Посольство США в Російській Федерації з гумором відповіло на цю фальшивку. У дипломатичному відомстві також використали графічні комп’ютерні програми і розмістили фото посла на різних фонах — на місяці і на гокейному матчі. «Посол Теффт провів учорашній вихідний вдома. Але завдяки «фотошопу» можна опинитися де завгодно», — написали на офіційній сторінці відомства.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply