Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 4, 2020

Суд РФ залишив Савченко під арештом

Автор:

|

Липень 31, 2014

|

Рубрика:

Суд РФ залишив Савченко під арештом

Надія Савченко

Воронезький обласний суд Російської Федерації (РФ) 25 липня ц. р. розглядав зміну запобіжного заходу щодо української льотчиці Надії Савченко. За інформацією Марка Фейгіна, адвоката п. Савченко, засідання було відкрите, однак суд відхилив клопотання про доставку старшого лейтенанта Савченко безпосередньо на засідання суду.

«Засідання відбулося через відеоконференцзв’язок», — уточнив Микола Полозов, ще один із захисників українки. Водночас, за словами адвоката, суд задовольнив клопотання про відмову від наданого Надії Савченко державного захисника. Крім того, захист українського офіцера заявив про відвід перекладача, призначеного п. Савченко, але суд відмовив у його задоволенні.
Микола Полозов також оприлюднив частину документа з коментарем «трохи статистики щодо «української справи Савченко», де зокрема, зазначається: «За минулий період попереднього слідства в карній справі допитано як свідків і постраждалих 17 915 осіб, із них потерпілих — 5 443, свідків — 11 168, у тому числі неповнолітніх — 290. Крім того, слідством призначено 50 медичних, балістичних і інших судових експертиз, проведено 45 вилучень предметів і документів».
У підсумку суд відмовив захисту української льотчиці Надії Савченко в задоволенні клопотання про зміну запобіжного заходу з арешту на заставу. «Апеляційна інстанція Воронезького облсуду залишила скаргу захисту Савченко без задоволення. (Абсолютно незаконно)», — написав п. Полозов у Twitter.
Під час судового засідання адвокат просив обрати запобіжний захід для Надії Савченко у вигляді застави 500 тис. RUR. При цьому він зазначив, що захист українки також долучив гарантійний лист посольства України про можливість внесення застави. «Прокурор просить відмовити у скарзі. Каже, що застави 500 тис. – мало, але навіть якщо буде більше, усе одно відмовити», — додав правник.
Між тим, Марк Фейгін розповів, що захист Надії Савченко наголошував на тому, що українську льотчицю було викрадено, при цьому з протилежного боку не було надано доказів її провини. «Слідство не представило даних про добровільний перетин п. Савченко російського кордону», — зазначив адвокат.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply