Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Справа Савченко

Автор:

|

Грудень 03, 2015

|

Рубрика:

Справа Савченко

Віра Савченко

У РФ відкрили карну справу проти Віри Савченко, сестри народного депутата й української льотчиці Надії Савченко. Про це повідомив Ілля Новиков, її адвокат. За словами правника, Віру мають намір притягнути до відповідальності за начебто неповагу до чеченського суду. У той же час п. Новиков запевнив, що вживає всіх відповідних заходів. При цьому захисник п. Савченко показав копії документів, що свідчать про порушення вищезазначеної карної справи.
Цю новину Віра сприйняла з гумором. «У Чеченській Республіці суддя Ісмаїлов, котрий судить українців Карпюка та Клиха, не залишає мою скромну персону без своєї уваги. Мабуть, так сподобалася, що захотів посадити поближче», — написала вона у Facebook.
Міністерство закордонних справ України також украй обурене фактом порушення правоохоронними органами РФ карної справи щодо громадянки України з причин нібито неповаги до суду. «Послідовні каральні дії російської влади щодо Надії Савченко, а тепер й її сестри переконливо підтверджують спланований і політично заангажований характер дій російської влади проти нескорених патріотів України», — сказано у заяві прес-служби міністерства.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply