Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Савченко знову оголосила голодування

Автор:

|

Грудень 24, 2015

|

Рубрика:

Савченко знову оголосила голодування

Надія Савченко

Українська льотчиця і народний депутат Надія Савченко, котру судять на території РФ, оголосила про голодування. «Після вироку вона оголосить сухе голодування. Її вимога — звільнення», — повідомив Микола Полозов, адвокат українки. А Марк Фейгін, інший адвокат Наді, повідомив про подовження арешту його підзахисної до 16 квітня 2016 року.
На судове засідання 17 грудня українська льотчиця Надія Савченко прийшла у футболці, на якій було написане запитання Путіну, котрий проводив цього дня прес-конференцію. «Коли відпустите українців, яких викрали та незаконно утримуєте в російських в’язницях?!», — написала вона.
Під час самої прес-конференції Путіна український журналіст Роман Цимбалюк переказав російському лідеру вітання від затриманих на Донбасі офіцерів Головного розвідувального управління Олександра Александрова й Євгена Єрофєєва. «Ми ніколи не говорили, що на Донбасі немає людей, котрі займаються там вирішенням певних питань, у т. ч. й у військовій сфері», — зізнався президент РФ. Коли українець поцікавився у Путіна, чи планується обмін українських політв’язнів, зокрема Надії Савченко, Олега Сенцова й Олександра Кольченка, політик відповів, що обмін має бути рівноцінним.
«Путіну тепер буде складно заявляти, що він не говорив про обмін української льотчиці», — зауважив із цього приводу п. Полозов. «Сторона захисту Савченко сподівається на швидку реалізацію плану з обміну. Так чи інакше, ми будемо сприяти у пришвидшенні. Надя цього хоче», — додав п. Фейгін.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply