Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Розігнали акцію протесту проти «хунти в Кремлі»

Автор:

|

Грудень 11, 2014

|

Рубрика:

Розігнали акцію протесту проти «хунти в Кремлі»

Акція протесту проти «хунти в Кремлі»

У центрі Москви 5 грудня силовики розігнали акцію протесту, приурочену до річниці масових протестів у Російській Федерації (РФ) у грудні 2011 року. Про це повідомив у Livejournal блогер Філіп Кірєєв. Зазначається, що група громадських активістів з фаєрами та розтяжкою «Учора — Київ, завтра — Москва!» перекрили вулицю М’ясницьку, неподалік будівлі Центральної виборчої комісії. Вони скандували гасла як на підтримку Євромайдану, так і проти кремлівської хунти: «Слава Україні! Героям слава!, «Росія без Путіна!»

За словами організаторів, акція була присвячена подіям, що відбувалися 5 грудня 2011-го на Чистих Прудах, М’ясницькій і інших вулицях у центрі російської столиці.
«У ті пам’ятні дні народ вийшов на вулиці Москви, протестуючи проти фальсифікації виборів владою. Мирна акція була тоді жорстко розігнана поліцією. Подальші події показали, що народ, який тоді вдався до протестів, мав рацію. Зараз ми спостерігаємо, як сп’янілі від власної безкарності злочинці Кремлівської хунти від імені народу Росії, що їх не вибирав, скоюють усе жахливіші злочини. 21 листопада 2013 року народ України також вийшов проти злодійської влади. Тому ми проводимо певну паралель між цими подіями. Слава повсталому народу! Слава Україні! Слава Росії!» — повідомили організатори. Поліція затримала сімох учасників акції.
Як писав «Міст», 21 листопада ц. р. у Москві заарештували трьох осіб після неузгодженого заходу на підтримку Євромайдану, який активісти провели на Софійській набережній. Того дня відбулася акція солідарності з українським народом, що повалив тиранію, присутні висловили сподівання, що повстання перекинеться на Росію. Потім, 30 листопада, у Москві пройшов багатотисячний мітинг протесту проти скорочення медичних працівників і лікарень під гаслом: «Головний ворог сидить у Кремлі». Учасники заходу виступили проти нарощування витрат на оборону за рахунок медицини.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

До слова
Олексій Пушков, голова міжнародного комітету Державної думи РФ, назвав нинішні відносини РФ і США «другим виданням холодної війни». «Ми повинні виходити з нетимчасового характеру цього явища. Криза в російсько-американських взаєминах назрівала давно. Почалося все з розширення НАТО, потім — із суперечок навколо системи протиракетної оборони, потім — окупація Іраку. Інтенсивність цієї кризи зросла під час бомбардувань Лівії. Сирія, на мій погляд, стала моментом істини, — заявив п. Пушков. – Ну а Україна — це абсолютно монументальна розбіжність у підходах сторін, інтересах і геополітичних настановах сторін». На думку депутата, в ситуації навколо України спостерігається фронтальне зіткнення національних інтересів США та РФ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply