Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Росія не хоче обмінювати Сенцова та Савченко

Автор:

|

Вересень 18, 2014

|

Рубрика:

Росія не хоче обмінювати Сенцова та Савченко

Надія Савченко

У мінських домовленостях не йдеться про Надію Савченко й Олега Сенцова. Так кажуть у міністерстві закордонних справ (МЗС) РФ. Карні справи щодо українських громадян Савченко та Сенцова не пов’язані з мінським протоколом, запевняє Олександр Лукашевич, офіційний представник МЗС РФ.

Зазначимо, що Валентин Наливайченко, голова Служби безпеки України, раніше заявляв, що п. Сенцов і п. Савченко фігурують у списках на обмін полоненими зі сепаратистами. «Я не бачу ув’язку з мінським протоколом. Там ідеться про військовополонених, які були захоплені під час бойових дій сторонами (конфлікту. — Ред.)», — заявив, натомість, п. Лукашевич.
У той же час суд Воронежа 15 вересня ц. р. укотре залишив українську льотчицю Надію Савченко в слідчому ізоляторі, відмовившись випускати її під заставу. «Рішення Радянського суду ухвалено залишити без зміни, скаргу захисту — без задоволення», — оголосив суддя.
Захист наполягав на тому, щоби відпустити п. Савченко під заставу. Спочатку ця сума становила 500 тис. RUR, потім її було збільшено до мільйона.
Слідчі наразі не надали жодного доказу про причетність Надії до вбивства журналістів. Під час засідання українка заявила про бажання дати відвід слідчому, котрий, за її твердженням, брав участь у її викраденні в Україні, проте від слідчої групи на цьому засіданні ніхто не був присутній.
А тим часом Юлія Тимошенко поступилася Надії Савченко першим місцем у виборчому списку Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» на дочасних парламентських виборах.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply