Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Росія амністувала українця

Автор:

|

Січень 01, 2014

|

Рубрика:

Росія амністувала українця

Російська Федерація (РФ) оголосила амністію громадянину України Русланові Якушеву, членові екіпажу судна «Арктик Санрайз». «Руслану Якушеву компетентні органами РФ вручили постанову про припинення карного переслідування внаслідок акта амністії», — ідеться в повідомленні Департаменту інформаційної політики МЗС України.

Нагадаємо, 18 вересня 2013 року члени міжнародної організації Greenpeace зробили спробу піднятися на нафтову платформу «Прирозломна» в Печорському морі для проведення акції проти нафтовидобутку в Арктиці. Унаслідок цього активістів, серед яких був і громадянин України, затримали нібито за піратство. Пізніше всім 30 затриманим представникам Greenpeace у справі про надзвичайну подію на «Прирозломній» інкримінували ще й хуліганство, причому звинувачення в піратстві, висунуте раніше, знято не було.
18 листопада суд у Сект-Петербурзі почав відпускати під заставу активістів Greenpeace і наприкінці листопада звільнив останнього активіста. 24 грудня слідчі видали їм постанови про закриття щодо них карної справи за амністією. 28 грудня Руслан Якушев прилетів на Батьківщину.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply