Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Російські діти одягаються Сталіним і Путіним

Автор:

|

Грудень 31, 2014

|

Рубрика:

Російські діти одягаються Сталіним і Путіним

Федір Гавриченко

Федір Гавриченко, хлопчина із Санкт-Петербурга (Росія), котрий виступав у шкільному театрі на різдвяному спектаклі, переплутав Святого Йосипа з Йосипом Сталіним. Про це в соціальній мережі повідомив батько 12-річного школяра. Чоловік розповів, що, коли син пояснив, що виконуватиме роль Йосипа Сталіна, котрий щось повідомляє якійсь жінці, батьки не надто здивувалися. Адже до цього хлопчик зіграв уже безліч ролей, наприклад, «епохальну роль Кавуна».

«Сказано — зроблено: бабуся пришила генеральські лампаси до штанів, дістали офіцерські ялові чоботи, зробили розкішні вуса, френч із маршальськими погонами, петлицями, червону папку генералісимуса з великою зіркою тощо. Підготувалися, щоби всіх вразити. Щось недобре запідозрили безпосередньо перед спектаклем, побачивши однокласника в костюмі… царя Соломона. Перед самим початком з’ясувалася зав’язка драми: так, синові дісталася роль Йосипа. Тільки не Йосипа Сталіна, а просто Йосипа, котрий повідомляє благу звістку… Діві Марії! Вистава ж — різдвяна! Часу не було, і син пішов повідомляти благу звістку у вигляді Йосипа Сталіна», – розповів п. Гавриченко-старший.
Як це не дивно, хлопчик у такому костюмі мав шалений успіх. «При кожній його появі у матусь у залі починалася істерика, яка супроводжувалася сльозами, гиканням і тихим захопленим підвиванням звідкись із-під стільців. Оскільки син був дещо розгублений через усвідомлення своєї провини в переплутуванні амплуа, драматичні паузи від Йосипа Сталіна за ступенем напруги, реакція зали, почуття загального єднання та захвату перевершували шоу Івана Урганта. Воно й зрозуміло: уявіть собі, приходить Йосип Сталін до Марії — і вже зовсім не важливо, що він їй там повідомив (німецькою) — тут уже будь-хто повірив би», — похвалився батько й розмістив фото сина в образі Сталіна в соцмережі.

Платон Єряшев

А в Благовєщенську Амурської області другокласник прийшов на новорічне свято в костюмі президента Путіна й миттєво став місцевою зіркою. Платон Єряшев розповів, що хотів вирядитися Дартом Вейдером зі «Зоряних воєн», однак усі костюми героя космічної саги вже розкупили. Хлопчик додав, що навіть радіє, що обрав образ російського лідера, адже той разом із своєю армією зміг би перемогти героя кіносаги.
«Так сталося, що татові з Лондона привезли в подарунок маску Путіна, — розповів Платон. — І він запропонував мені бути президентом. Я одразу погодився. Зараз думаю: добре, що я не став Дартом Вейдером, Путін — крутіший. Якби Дарт Вейдер і Путін стали битися, то наш президент би переміг. Вейдер дістав би світловий меч, а Путін одразу армію покликав би, з автоматами та базуками», — тішився школяр.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply