Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

Рішення Держдуми щодо анексії АРК оскаржили

Автор:

|

Серпень 20, 2015

|

Рубрика:

Рішення Держдуми щодо анексії АРК оскаржили
Валерій Отставних

Валерій Отставних

Валерій Отставних, російський опозиційний активіст і співзасновник громадського руху «Майдан без кордонів», звернувся до Конституційного суду РФ з вимогою визнати таким, що суперечить Основному закону, рішення Державної думи Росії про фактичну анексію Автономної Республіки Крим (АРК).
Про це п. Отставних повідомив під час виступу у Києві. За його словами, аналогічні позови подали ще двоє представників опозиції — Михайло Аншаков і Костянтин Селезньов. «Ми подали позов, звернулися до Конституційного суду, щоб привернути увагу юридичної спільноти РФ, української та міжнародної громадськості до правових аспектів незаконного приєднання Криму. Ми звертаємо увагу на той факт, що Держдума порушує і російську Конституцію, і міжнародне право. Це дасть змогу міжнародній спільноті відреагувати або бодай прокоментувати цю колізію», — зазначив Валерій Отставних.
Нагадаємо, що 30 червня ц. р. Валерій Отставних і Михайло Аншаков уже намагались оскаржити у Конституційному суді РФ згадане рішення Держдуми. Позов подавали від імені товариства захисту прав споживачів «Громадський контроль». Тепер опозиційні активісти звертаються до Конституційного суду кожен окремо, як громадяни Росії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply