Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

РФ почала військові навчання в Європі

Автор:

|

Червень 12, 2014

|

Рубрика:

РФ почала військові навчання в Європі
Російські вояки на маневрах

Російські вояки на маневрах

У Калінінградській області Російської Федерації (РФ) під керівництвом командувача військ Західного військового округу 10 червня стартували навчання Балтійського флоту, Повітряно-десантних і Військово-повітряних сил (ВПС) РФ.

«Навчання відбуваються одночасно з міжнародними навчаннями Saber Strike-2014 і BALTOPS-2014, які стартували в Європі», — повідомили в прес-службі Міністерства оборони (МО) Росії.

У відомстві зазначили, що кількість залучених до навчань у Калінінградській області сил і засобів МО РФ можна порівняти з чисельністю особового складу, озброєння та військової техніки, задіяних у прикордонних навчаннях, що проводяться країнами НАТО.

Як повідомили в міністерстві, кораблі Балтійського флоту на навчаннях займатимуться охороною державного кордону Росії, захистом морських комунікацій, а також здійснюватимуть пошук і знищення підводних човнів і надводних кораблів умовного супротивника.

Дії десантників і морської піхоти з повітря підтримають винищувачі-бомбардувальники Су-34 і гвинтокрили Мі-24 Першого командування ВПС і протиповітряної оборони, які перебазуються до Калінінградської області з центру РФ. «Бомбардувальники дальньої авіації Ту-22М3 виконають серію тренувальних польотів над акваторією Балтійського моря з відпрацюванням питань повітряного патрулювання», — додала прес-служба МО.
Нагадаємо, напередодні в країнах Балтії та Польщі розпочалися міжнародні навчання Saber Strike-2014, організовані сухопутними силами НАТО в Європі. Володимир Титов, перший заступник міністра закордонних справ РФ, заявив, що, нарощуючи військову присутність у Центральній і Східній Європі, Північно-Атлантичний альянс демонструє свої ворожі наміри. «Ми не можемо залишатися байдужими до мілітаризації оточуючих держав і будемо змушені вжити всіх необхідних політичних і військово-технічних заходів, щоби ґарантувати собі безпеку», — наголосив чиновник.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply