Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Путін знову — президент

Автор:

|

Березень 08, 2012

|

Рубрика:

Путін знову — президент

Володимир Чуров, голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Російської Федерації (РФ), ґрунтуючись на поперед­ніх результатах виборів, оголосив, що Володимира Путіна обрано президентом РФ у першому турі. За даними ЦВК, п. Путін набрав 63,75 % голосів, Геннадій Зюганов — 17,19 %, Михайло Прохоров — 7,82 %, Володимир Жириновський — 6,23 %, а Сергій Миронов — 3,85 %.

«Президентом Росії, за попередніми даними, обрано Володимира Володимировича Путіна», — сказав п. Чуров на прес-конференції 5 березня. Після того, як голова ЦВК зробив цю заяву, члени виборчкому зааплодували, їх підтримали присутні в прес-центрі ЦВК спостерігачі та журналісти. За останньою інформацією ЦВК, явка виборців перевищила 64 %. Це — значно більше, ніж на президентських виборах 2008 року, коли проголосували 43 % виборців.

Нагадаємо, що спосте­рігачі повідомляли про масові порушення на виборах, зокрема про підвезення виборців на дільниці, де ті голосували за відкріпними талонами й додатковими списками. Але у самих виборчих комісіях проблем майже не побачили й розповідають про заздалегідь заготовлені провокаційні скарги. Для порівняння: правозахисна асоціація «Голос» нарахувала 2 492 порушення, у ЦВК РФ ж стверджували, що у відомство надійшло лише 86 скарг.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply