Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 26, 2020

Пожежа в підмосковному кафе

Автор:

|

Лютий 23, 2012

|

Рубрика:

Пожежа  в підмосковному кафе

Унаслідок вибуху й спричиненої ним пожежі 19 лютого в Дмитрівському районі Підмосков’я загинули дві людини, 13 осіб постраждали. Загиблі були працівниками пекарні. За попередніми даними, там вибухнули два газових балони, імовірно, тому що працівники гріли їх паяльною лампою, оскільки вони замерзли.

Очевидець трагедії, який у момент вибуху перебував у кафе, розповів: «У цьому будинку, на другому поверсі, є пекарня, кафе, а також аптека й ательє, на першому — дві невеликі крамниці, господарська й продуктова. Власник кафе сказав, що в пекарню напередодні привезли газові балони, а так як на вулиці холодно, то їх гріли паяльною лампою». За словами свідка події, у пекарні працювали приїжджі зі Середньої Азії, причому одного з них найняли лише два дні тому. Пекарня працювала й уночі, випікаючи лаваш.

Чоловік наголосив, що директор кафе, через стінку від якого розташована пекарня, останнім часом часто нарікав, що з пекарні чутно запах газу, і просив керівництво закладу розібратися із цим. «Я чув шість-сім вибухів. У кафе було приблизно 9—10 людей. Прогримів перший вибух, і за кілька секунд усе охопило полум’я. Ми швидко покинули приміщення», — розповів чоловік, додавши, що в основному постраждали працівники пекарні.

Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply