Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Помер генерал, котрий захоплював Крим

Автор:

|

Грудень 31, 2015

|

Рубрика:

Помер генерал, котрий захоплював Крим

Генерал-майор Шушукін

27 грудня помер Олександр Шушукін, заступник начальника штабу повітряно-десантних військ Російської Федерації (РФ). Про це повідомило Рязанське вище повітряно-десантне командне училище. У зверненні зазначено, що генерал-майор Шушукін мав бойовий досвід, «отриманий в операціях із відновлення конституційного порядку в республіках Північного Кавказу й Югославії». Уточнюється, що причиною смерті 52-річного офіцера стала зупинка серця.
Станіслав Речинський, радник міністра внутрішніх справ України написав у Facebook, що генерал Шушукін командував військовою операцією РФ під час анексії Криму 2014 року. «Він очолював десантний контингент від РФ у кримській операції. До цього була операція в Осетії. Така ось «іронія долі», — зазначив журналіст. Додамо, що в Кремлі давно працюють віртуози з прибирання людей, котрі стали вже не потрібними.

About Author

Meest-Online

  • Олег Кравченко

    Кагебісти усувають усіх, хто “багато знав”, особливо тих, хто виконував накази Путіна. Тож небагато залишилося і Шойгу, і багатьом генералам Генштабу ЗС РФ, не кажучи вже про маріонеток Кремля – Аксьонова, Константинова, Захарченка, Плотницького та іншої сволоти. Агенти КГБ-ФСБ знають свою чорну справу досконало…