Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 22, 2019

Олімпійський Сочі потонув у зливах

Автор:

|

Жовтень 03, 2013

|

Рубрика:

Олімпійський Сочі потонув у зливах

Сильні навіть для субтропічного клімату дощі залили 25 вересня майбутню столицю зимової Олімпіади-2014 Сочі, спричинивши зсуви та змусивши жителів кількох населених пунктів покинути свої домівки, але ситуація починає стабілізуватися, повідомили місцева влада та міністерство з надзвичайних ситуацій (МНС).

Калюжі по коліно фактично паралізували рух транспорту в центрі міста, яке й без того страждає від корків, змусивши комунальників відкачувати воду з вулиць за допомогою команд пожежних. Представник екстрених служб повідомила, що в місті оголошено режим надзвичайного стану, але пік негоди залишився позаду: вода починає спадати й ситуація стабілізується. Дорога, що веде до гірських об’єктів Олімпіади, виявилася затопленою на 2,5 м, місцеве відділення МНС стверджує, що не полишає спроби відкачати воду. Зі селища Кепша, розташованого поруч із трасою, якому загрожує сходження селів, довелося евакуювати людей.
Місцеві жителі стверджують, що подібної негоди місто-курорт не пам’ятає вже давно — дощі лили близько тижня, а термометри застрягли біля позначки +13, тоді як середня температура у вересні мала би бути орієнтовно на 10 градусів вища.
«Ллє тиждень, такого давно в нас не було. І зараз дощ падає, упродовж двох останніх днів був іще сильний туман», — розповіла Тамара Чикаренко, мешканка Адлерського району Сочі. – У будинку стоїть вода на 5-10 см, на морі – сильний шторм». За її словами, перебоїв у подачі електрики або води вона не помітила. У місті було скасовано заняття в школах і дитячих садах.
Негода позначалася на житті Сочі й раніше. На початку вересня ц. р. летовище курорту, що також розташований у Адлері, зустрів гостей міста калюжами в залі прильоту. Зазначимо, що Зимова Олімпіада в Сочі є ключовим іміджевим проектом президента Росії Володимира Путіна. Держава вклала десятки мільярдів доларів у будівництво спортивних об’єктів і розвиток інфраструктури Причорноморського реґіону. Олександр Жуков, голова Олімпійського комітету Російської Федерації, запевнив державні телеканали, що Сочі буде готовий до Ігор, до старту яких залишилося близько чотирьох із половиною місяців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply