Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Несмішні «жарти» Путіна

Автор:

|

Травень 22, 2014

|

Рубрика:

Несмішні «жарти» Путіна

Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін 19 травня ц. р. (уже вчетверте!) дав міністрові оборони Сергію Шойгу команду повернути війська, що брали участь у навчаннях у Ростовській, Білгородській і Брянській областях, до місць постійної дислокації. Увечері того ж дня Адміністрація президента США Барака Обами заявила, що ще не отримала даних, які би свідчили про відведення російських військовиків від кордону з Україною.

«Якщо би ці повідомлення мали підтвердження, то Пентаґон привітав би такі дії російської сторони», — сказав Джон Кірбі, речник Міністерства оборони Сполучених Штатів. Контр-адмірал уже вкотре наголосив, що США неодноразово закликали Росію працювати над деескалацією напруги в реґіоні. Тож або Путін лукавить, або російська армія не бажає коритися своєму головнокомандувачу.
Інформації, що Росія відвела війська від українського кордону, не підтвердив і Андерс Фоґ Расмуссен, Генеральний секретар НАТО. «Ми не побачили жодних доказів щодо повернення військ у Росію, і мені дуже прикро із цього приводу», — написав він у своєму Twitter.
Андрій Парубій, секретар Ради з національної безпеки й оборони (РНБО) України, упевнений, що чергова заява Путіна про відведення військ від українського кордону є не лише способом затягнути час, але й спробою ввести в оману світову спільноту. На запитання журналістів, чи є якісь новини про відведення російських військ від української території, п. Парубій відповів: «Є інформація, що відведення військ немає. Я жартую, що російська армія дуже недисциплінована — Путін уже вкотре каже їй відійти, а вона ніяк не відходить. Йому потрібно навести дисципліну у війську. Та насправді це — подвійна гра й подвійні стандарти».
При цьому секретар РНБО нагадав, що попереднього разу, коли Путін оголосив, що війська відводяться, «тієї ж ночі, через кілька годин після заяви, бойовики здійснили терористичні акти в трьох напрямках».
«На жаль, нові методи війни, яку веде проти нас Росія, так званої гібридної війни, коли використовуються диверсійні групи, криміналітет, триває інформаційна війна, вимагають переформатування та реформування нашого сектору оборони», — констатував Андрій Парубій.
За його словами, із боку партнерів НАТО відчувається «велика моральна підтримка українців». «Атмосфера – така, що всі розуміють, що якщо не зупинити Путіна в Україні, то не відомо, де його танки опиняться завтра. Усі розуміють, що це – криза не між Україною та Росією, а глобальна цивілізаційна криза, яку ми всі повинні разом вирішити, зупинивши Путіна», — наголосив секретар РНБО.
«Наші партнери нас поінформували, скільки якої допомоги надходить від різних країн починаючи від таких необхідних у оперативному порядку речей, як бронежилети, каски, прилади нічного бачення, інші різновиди несмертельної зброї», — зазначив чиновник.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply