Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Надія Савченко оголосила голодування

Автор:

|

Грудень 18, 2014

|

Рубрика:

Надія Савченко оголосила голодування

Надія Савченко

Героїчна українська льотчиця Надія Савченко, котру утримують у Московському слідчому ізоляторі (СІЗО) № 6, розпочала голодування, оскільки їй не надають медичної допомоги при запаленні вуха. Про це 15 грудня заявив Ілля Новиков, її адвокат.

«У їхньому штаті немає отоларинголога або він зараз відсутній. Ліків, які моїй підзахисній призначив її київський лікар, не передають, а головлікар СІЗО приймає лише по середах», — написав правник у Facebook.
Він зазначив, що здоров’я п. Савченко погіршується. «Від п’ятниці, коли у неї був Марк Фейгін (ще один адвокат українки. — Ред.), її стан погіршився. Вона повідомила мені про це по відеоконференцзв’язку з Мосміськсуду на засіданні з нашої скарги. Я зараз поїду до неї в СІЗО, але, ймовірно, не встигну зайти всередину до кінця дня. У такому разі, ми побачимося з нею тільки вранці», — наголосив адвокат.
Напередодні Верховна Рада України закликала Державну думу Російської Федерації й особисто Путіна вжити заходів для звільнення народного депутата України Надії Савченко. За відповідну постанову з урахуванням пропозицій комітетів проголосував 321 народний депутат.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...