Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

На московську редакцію напали «автономні націоналісти»

Автор:

|

Липень 18, 2013

|

Рубрика:

На московську редакцію напали «автономні націоналісти»

У Москві 8 липня в редакцію газети «Московський комсомолець» увірвалися хулігани з українськими гаслами: «Слава Україні!», «Героям слава!» і «Слава нації!» У Всеукраїнському об’єднанні «Свобода» заявили, що не причетні до нападу на редакцію російського видання. Натомість, відповідальність за акцію взяли на себе так звані автономні націоналісти. Їхній представник запевнив, що ця організація не належить до жодної політичної сили. Про це йдеться у відео, яке виклали в Youtube.

«Акція протесту, яка була проведена нами в Московії, — це попередження всім, хто намагається приховати злочини проти українських жінок, проти української держави, що скоювалися протягом десятиліть бандою, куди входить Павло Гусєв (власник «МК», член палати громад Росії)», — зазначив на відео невідомий націоналіст у масці.
«Наприкінці травня в засобах масової інформації (ЗМІ) з’являється інформація, що молоду кримчанку на ім’я Наталя посеред білого дня викрали на вулиці в Сімферополі та переправили до Москви. Там її за допомогою тортур і психологічного терору змусили до проституції. Дивом їй удалося втекти в рідне місто. Вона назвала імена злочинців, зокрема прямо вказала на Гусєва», — уточнює він.
«Уже зараз у продажних ЗМІ нас називають бандитами, терористами та найманцями. Ми — українська молодь, яка не може стояти осторонь, коли іноземні олігархи крадуть і ґвалтують наших дівчат. Ми рішуче виступаємо проти, — заявив націоналіст. – Наша акція в Москві — це протест проти бездіяльності української влади та правоохоронної системи».
«Ми заявляємо, що ми, автономні націоналісти, — незалежні, ми — поза політикою, ми не належимо ні до яких політичних партій і політичних об’єднань. Також хочемо сказати, що багатьом легше повірити, що ми — найманці, що наша акція була замовлена, але набагато простіше повірити в це, ніж у те, що бандерівці крокували Москвою», — уточнив невідомий.
«Якщо Гусєв не буде покараний за допомогою закону, то українська нація повстане та покарає його самостійно», — підсумував він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply