Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 20, 2019

Медведєв наказав «язику» наступати

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Медведєв  наказав «язику» наступати

Російська Федерація (РФ) повинна займати «наступальну позицію» в поширенні російської мови у світі. Про це заявив Дмитро Медведєв, прем’єр-міністр РФ, на нараді керівників представництв і представників Росспівробітництва в Москві.

«Росспівробітництво приділяє велику увагу поширенню російської мови, число курсів російської мови зростає, і число слухачів зростає. Але їх, як і раніше, не так багато, як нам би хотілося. Недостатньо забезпечувати пропозиції — потрібно сприяти збільшенню попиту й займати більш наступальну позицію», — сказав п. Медведєв. На його думку, інтерес у світі до російської мови є високим, і російська мова залишається засобом долучення до досягнень культури й науки, а також засобом міжнаціонального спілкування. Дмитро Медведєв наголосив на важливості роботи з російськими співвітчизниками за кордоном і з ґлобальним «Рускім міром». За його словами, ідеться про всебічний захист прав і інтересів цієї категорії громадян.

«Багато співвітчизників щиро й глибоко люблять свою історичну батьківщину, вони хочуть підтримувати з нею зв’язок, готові всіма силами допомагати Росії, і цей настрій має знаходити відгук і підтримку з нашого боку», — сказав п. Медведєв. Крім того, російський прем’єр зазначив, що РФ повинна бути конкурентоспроможною на ринку освітніх послуг.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...