Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 15, 2020

Лон Сновден зустрівся з Едвардом Сновденом

Автор:

|

Жовтень 17, 2013

|

Рубрика:

Лон Сновден зустрівся з Едвардом Сновденом

До Москви прибув Лон Сновден, батько колишнього працівника ЦРУ Едварда Сновдена. «10 жовтня, близько 7.50 за московським часом, в аеропорту «Шереметьєво» приземлився літак із Лоном Сновденом на борту», — передав телеканал «Росія 24». Раніше повідомлялося, що п. Сновден-старший не може приїхати до сина через різні проблем то бюрократичного, то особистого характеру. Про те, де саме відбудеться зустріч батька із сином, не повідомлялося.

До аеропорту виїхав адвокат Анатолій Кучерена, який представляє інтереси п. Сновдена-молодшого. Він, зокрема, узяв на себе спілкування з пресою, із якою американець не зустрічався жодного разу за весь час перебування в Росії. Перед тим п. Кучерена розповідав, що його клієнт живе в якомусь таємному місці й цілком вільно гуляє вулицями, проте в супроводі охорони, яку йому було надано за власним бажанням.
«Я хочу, щоб Едвард був у безпеці й на волі», — заявив Лон Сновден під час короткої прес-конференції на летовищі. Він зазначив, що не впевнений, що Едвард зможе повернутися до США.
Едвард Сновден того дня нарешті зміг побачитися зі своїм батьком. Часу й місця зустрічі не розголошували з міркувань безпеки. Увечері 10 жовтня в Москві з п. Сновденом-молодшим також зустрілося четверо колишніх посадових осіб США, які працювали в ЦРУ, ФБР, центральному апараті міністерства юстиції й АНБ. Усі вони свого часу також оприлюднили інформацію, яка, на їхню думку, свідчила про зловживання спецслужбами США своїми повноваженнями.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply