Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Кволі протести в Росії

Автор:

|

Вересень 04, 2014

|

Рубрика:

Кволі протести в Росії
Арешт Дмитра Монахова

Арешт Дмитра Монахова

У Москві, на Манежній площі, 28 серпня ц. р. поліцейські почали затримувати людей, котрі прийшли на мітинґ проти війни в Україні. «На Манежці за антивоєнні заклики затримано @dmtrmon», — повідомив опозиціонер Андрій Бистров у Twitter. Він уточнив, що цю людину — Дмитра Монахова — 18 червня 2013 року побила поліція в автозаку за акцію на підтримку опозиційного політика Навального. Інша опозиціонерка Ольга Токарюк написала, що протестувальника, котрий кричав, що Росія вторглася в Україну, забрали правоохоронці.

Близько ста активістів 30 червня вийшло на акцію на Марсовому полі Санкт-Петербурга на підтримку України. Люди вимагали вивести російські війська з України й оголосити імпічмент  Путіну. Демонстрація пройшла мирно, поліція обминула її своєю увагою. Проте в центрі міста борців за мир зустріли прихильники політики Путіна. Люди, загорнуті в прапори з написом «Новоросія», скандували антиукраїнські гасла.
«Відчайдушні. Воїни. Люди», – так у Fаcebook прокоментувала фото з антивоєнних пікетів 31 серпня в Москві, на Манежній площі, російська опозиціонерка Артак Григорян. «Одиниці — щоби не відразу схопили, адже одиночні пікети не треба погоджувати з мерією. Варто лиш двом людям зібратися з плакатами разом — це відразу «несанкціонований мітинґ», і «їх — в автозак», — пояснили одиничність пікетів користувачі соціальної мережі.
Водночас, міністерство юстиції РФ внесло до реєстру іноземних агентів правозахисну організацію «Солдатські матері Санкт-Петербурга». Влада вирішила, що це утворення має закордонне фінансування, а його діяльність визнала політичною. Правозахисники активно вимагали припинити інтервенцію російських військ в Україну.

оголошення

А ще в Росії з’явилися оголошення, де росіян закликають повідомляти в міліцію про «підозрілих осіб з українським акцентом». Зокрема, фотографію такого оголошення виклали користувачі соцмереж. «У Володимирській області органи поліції та Федеральної служби безпеки проводять операцію зі запобігання терактів. Про всі випадки виявлення підозрілих осіб з українським акцентом або залишені без нагляду торби, коробки й інші предмети просимо телефонувати на 02», — написано в оголошенні.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply