Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

«Клан Путіна» — найбагатший

Автор:

|

Січень 26, 2012

|

Рубрика:

«Клан Путіна» — найбагатший

Британська газета The Sunday Times підрахувала, що Володимир Путін, прем’єр-міністр Російської Федерації (РФ), за час свого перебування при владі створив імперію вартістю 130 млрд USD. Газета віддає так званому клану Володимира Путіна перше місце в рейтинґу найбагатших «сімей» (бізнес-груп корупційного походження за участю родичів і численних друзів) світу.

За даними видання, статки російського прем’єр-міністра та його близьких друзів, а тепер — бізнес-партнерів, перевищує 130 млрд USD, що на 56 млрд USD більше за активи офіційного лідера рейтинґу журналу Forbes — мексиканського магната Карлоса Слім Елу, власника комунікаційної індустрії загальною вартістю 74 млрд USD. Компанії, що є власністю «клану Путіна» не належать державі, а голос російського прем’єра є вирішальним як в адміністративних, так і у фінансових питаннях.

Газета пише, що протягом усього свого перебування при владі Володимир Путін успішно поєднував політичну діяльність із підприємницькою. Він зумів створити фінансову імперію, до управління якою залучив значну частину своїх друзів, а вони, своєю чергою, привели власних родичів.

У «клановому» бізнесі беруть участь і родичі самого прем’єра Путіна: його племінники Михайло Путін і Михайло Шеломов, дружина Людмила Путіна, його брат Ігор, кожен із яких має безпосередній стосунок до крупних фінансових структур (достатньо пригадати хоча би банк «Росія»). Джерело видання підкреслює, що всі родичі Володимира Путіна на подив удачливі у справах і досягають успіху в усьому, що би не робили.

За твердженнями мас-медіа, однією з причин рішення пана Путіна знову балотуватися в президенти стало його прагнення зберегти контроль над створеною ним імперією, що дозволить також диктувати свої умови найбільшим медіа, незалежно від того, належать вони державі чи приватним особам.

Sunday Times

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...