Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Із «Цибуліно» викинули елемент революції

Автор:

|

Квітень 24, 2014

|

Рубрика:

Із «Цибуліно» викинули елемент революції

«Пригоди Цибуліно» у Росії

У московському театрі «Співдружність акторів Таганки» з казки за твором італійського письменника Джанні Родарі «Пригоди Цибуліно» викинули елемент революції. Про це повідомив український журналіст Віталій Портников.

«У московському театрі йде музична казка «Цибуліно» за твором італійського письменника-комуніста Джанні Родарі (1920-1980)». Однак сюжет казки — змінений. Революції наприкінці не відбувається, просто ходоки добираються до Його Високості принца Лимона й подають йому чолобитну. Після цього принц скасовує власні несправедливі укази й залишається далі правити своїм чарівним королівством. Благородні фрукти залишаються фруктами, а тупі овочі — овочами. Благодать!» — написав п. Портников у Facebook.
Режисер постановки Катерина Корольова пояснила зміни в сюжеті фобією до революцій. «Звісно, ми залишили в спектаклі соціальну гостроту, та оскільки я страшенно боюся всяких революцій, то переворот відбудеться в головах героїв. Жителі цього величезного графського саду зрозуміють, що головне — це повага до особистості, яке не має стосунку ні до грошей і становища, ні до того, сильна людина чи слабка. Мені здається, це має бути особливо близьке дітям», — зазначила жінка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply