Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Хвиля насильства в Москві

Автор:

|

Жовтень 24, 2013

|

Рубрика:

Хвиля насильства в Москві

У східній частині столиці Росії ввечері 16 жовтня було виявлено мертвого громадянина Азербайджану, котрий загинув від ножового поранення. Тіло знайшли біля одного з торгових центрів у Ізмайлово. Імовірно, причиною смерті чоловіка стало ножове поранення, зазначили в поліції. Раніше того ж дня в московському районі Східне Бірюльово, неподалік залізничних шляхів, знайшли тіло уродженця Узбекистану з множинними ножовими пораненнями. 

Працівники Федеральної служби безпеки (ФСБ), що долучилися до розслідування, вийшли на авторитетних представників азербайджанської діаспори в Росії та пригрозили їм труднощами в бізнесі. Своєю чергою, бізнесмени пообіцяли землякам стягнути в разі чого всі свої збитки з тих, хто допомагатиме підозрюваному в злочині Орхану Зейналову. Невдовзі потому ФСБ стало відомо, що п. Зейналов переховується в родичів у Рязані, його й затримали. Обіцяний поліцією 1 млн рублів за сприяння в затриманні чоловіка, підозрюваного в резонансному вбивстві, отримає його орендодавець.
У ніч на 17 жовтня у відділення поліції Москви з метою перевірки було доставлено не менш як 2 тис. міґрантів. «Більш ніж 140 із них притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення міґраційного законодавства», — заявив представник поліції російської столиці. За його словами, лише у Східному Бірюльово, у двох нежитлових будівлях, було затримано близько 150 іноземців. Двох керівників овочевої бази в Бірюльово заарештували, третього – Аліасхаба Гаджієва – оголошено у федеральний розшук. Як повідомив Володимир Маркін, офіційний представник Слідчого комітету Росії, усіх трьох підозрюють у організації нелегальної міґрації.
А 18 жовтня Тверський суд Москви узяв під арешт іще одного фігуранта справи про заворушення біля торгового центру «Бірюза» в Бірюльово. Ним виявився 18-річний уродженець України Андрій Титаренко, який навчається в будівельному коледжі № 30 у Москві й має російське громадянство.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply