Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Ходорковський-2

Автор:

|

Вересень 25, 2014

|

Рубрика:

Ходорковський-2

Володимир Євтушенков

Російському мільярдерові Володимиру Євтушенкову, голові ради директорів корпорації «Система», котрий є засновником оператора стільникового зв’язку МТС і нафтового гіганта «Башнефть», 16 вересня ц. р. висунули звинувачення у відмиванні грошей. За клопотанням слідства суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Про це повідомив Володимир Маркін, офіційний представник Слідчого комітету (СК) Російської Федерації (РФ).

Чиновник розповів, що у Головному слідчому управлінні СК РФ розслідується карна справа за фактом розкрадання акцій підприємств, що входять до паливно-енергетичного комплексу Республіки Башкортостан, і їх легалізації. «Слідство має достатньо підстав вважати, що до легалізації майна, придбаного злочинним шляхом, причетний Євтушенков», — пояснив представник СК. Сам мільярдер не визнає своєї провини. В корпорації «Система» запевняють, що виснуте п. Євтушенкову обвинувачення необґрунтоване, і заявляють про намір оскаржити його.
Арешт Володимира Євтушенкова обвалив на Московській біржі акції найбільших підприємств РФ. Зокрема, акції «Башнефти» впали майже на 15 %, МТС — на 10 %, а корпорації «Система» — на понад 27%. «Арешт п. Євтушенкова — класичний приклад кремлівсько-бандитського рейдерства, який процвітає вже 14 років. Пам’ятаєте, як відібрали в п. Гусинського телевізійний канал НТВ? Його посадили, потім випустили й за борги відібрали НТВ. Володимир Гусинський еміґрував. Аналогічна історія трапилася 2002-го з п. Голдовським, співвласником австрійської компанії Petrochemical Holding. Його заарештували прямо в кабінеті Олексія Міллера, голови «Газпрому», і випустили, щойно він віддав пітерським «Сибур». Яків Голдовський одразу ж після звільнення виїхав із країни. І ось зараз – Володимир Петрович… Подільник Путіна Сечин відбирає у підприємця «Башнефть». Тільки-но п. Євтушенков її віддасть, його зразу ж відпустять. Версія, що Путін не в курсі, є цілковитою дурістю. Такі арешти без його санкцій не проходять. Політики тут немає. Звичайний владний кримінал», — написав у Facebook Борис Нємцов, російський політик-опозиціонер.
Він прогнозує, що в Росії посилиться бізнес-еміґрація та відтік капіталу. «За півроку втекло 75 млрд. USD, за рік утече 150. До речі, Володимир Євтушенков — один із мільярдерів, котрий не брав участі в заставних аукціонах і заробив величезні гроші на сучасних технологіях. Це суттєво його відрізняє від путінської сировинної олігархії, яка паразитує на експорті сировини», — наголосив п. Нємцов.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply