Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 2, 2020

Cуд продовжив арешт Савченко аж до лютого

Автор:

|

Жовтень 30, 2014

|

Рубрика:

Cуд продовжив арешт Савченко аж до лютого

Марк Фейгін

Басманний суд російської столиці 27 жовтня продовжив до 13 лютого 2015 року термін тримання під вартою української льотчиці Надії Савченко. Засідання пройшло без участі дівчини, позаяк зараз вона перебуває в Державному науковому центрі соціальної та судової психіатрії їм. Сербського в Москві на примусовій психіатричній експертизі. За клопотанням слідчого розгляд пройшло в закритому режимі.

Натомість сама Надія брати участь в психіатричній експертизі відмовляється. Про це заявив Ілля Новиков, її адвокат. За його словами, п. Савченко відмовляється відповідати на запитання лікарів і проходити тести. «Фактично експертиза не ведеться», — повідомив правник.
Надія Савченко очолює виборчий список Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Захист української льотчиці вважає, що обрання до Верховної Ради України (ВРУ) не надто позначиться на її карному переслідуванні в Росії. «Попри поки що наявну в Україні депутатську недоторканість, Росія не зобов’язана дотримуватися її, оскільки Надія — громадянка іншої країни», — сказав Марк Фейгін. На думку адвоката, вплинути на її долю може обрання п. Савченко до складу делегації від України в Парламентські асамблеї Ради Європи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply