Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 17, 2019

Чому Путін не їздить за кордон?

Автор:

|

Квітень 24, 2014

|

Рубрика:

Чому Путін не їздить за кордон?

Володимир Путін

Анексія Російською Федерацією (РФ) частини української території — Автономної Республіки Крим — спричинила різке зниження зовнішньополітичної активності Москви. Російське керівництво поступово сповзає в стан «заморожених відносин» із більшістю країн Європейського Союзу (ЄС), США, Канадою, а також із низкою міжнародних організацій. Аби краще зрозуміти стан зовнішніх контактів Кремля зі зарубіжними партнерами, аналітики зробили спробу переглянути географію й частоту закордонних поїздок російського президента протягом чотирьох останніх місяців.
Так от, акумульовані на основі відкритих інформаційних джерел дані про зарубіжні поїздки Путіна вказують на те, що починаючи з грудня 2013 року російський президент фактично не виїжджав за кордон з офіційними та робочими візитами: 2 грудня 2013-го він здійснив державний візит до Вірменії, 28 січня 2014 року – відвідав із одноденним візитом Брюссель, де взяв участь у саміті Росія — ЄС. І все.
Така картина наштовхує на певні думки. Звісно, можна стверджувати, що анексія Криму, помножена на аґресивну військову поведінку Кремля щодо України, не сприяє розвитку активних міжнародних контактів на вищому політичному рівні. І правда, останнім часом лише російський міністр закордонних справ Сергій Лавров активно літає до Європи на робочі зустрічі зі своїми європейськими й американськими колегами. А Володимир Путін, зі свого боку, проводить лише телефонні перемовини з президентом США та своїми європейськими колегами з питання врегулювання ситуації у відносинах з Україною, не покидаючи при цьому території Росії.
Але причина сидіння російського президента на місці може бути не тільки зовнішньополітичною. Цілком імовірно, що зниження зовнішньої активності Путіна може бути також пов’язане з проблемами зі здоров’ям російського президента. Істотне скорочення кількості його закордонних візитів може підтвердити це припущення. Виходячи із цього група Geostrategy вирішила провести власне розслідування цього питання. Так, унаслідок його проведення було отримано інформацію про те, що у Володимира Путіна могла бути виявлена ракова пухлина. Зі зрозумілих причин підтвердити чи спростувати цю інформацію неможливо. Але ж якщо Путін – справді хворий, то число його закордонних візитів дійсно має бути зведене до мінімуму: період активного лікування раку на початковій стадії пов’язаний з інтенсивною терапією, яку важко приховувати під час тривалих закордонних вояжів. Та й зовні Володимир Путін помітно змінився. Він погладшав, що може свідчити про проходження активного курсу гормонотерапії.
Якщо отримана інформація та проаналізовані тенденції справді мають місце, то стає зрозуміло, що Володимиру Путіну зараз дуже важко сприймати реальність, особливо ту, що стосується України. Можливо, нечітке сприйняття ним того, що послужило причиною зміни її політичної системи, пов’язане саме з діагностованою в нього хворобою. Так це чи ні — покаже час. Однак уже починаючи із цього моменту дуже важливо уважно стежити за зовнішньополітичної активністю російського президента.
Група глобальної розвідки Geostrategy
http://geostrategy.ua/node/775

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...