Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 26, 2020

Атака на школу

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Атака на школу

У Російській Федерації (РФ) 26 січня троє невідомих зловмисників із пістолетами й автоматом напали на школу. Інцидент стався в середній школі № 19 у Нальчику. Наразі інформація про пригоду надходить украй суперечлива. Спочатку правоохоронці повідомили, що там захоплено в заручники до семи осіб. Мас-медіа припустили, що цей випадок, можливо, пов’язаний з виборами, проте не поінформували про жодні подробиці.

Поліцейські блокували школу. До місця події підтягнули додаткові підрозділи внутрішніх військ і бійців спецназу. Через якийсь час правоохоронці повідомили іншу версію нападу на школу. «Семеро чоловіків грали у волейбол у спортзалі загально­освітньої школи на вулиці Кірова в Нальчику. Несподівано в зал увірвалися двоє в масках зі зброєю в руках. Унаслідок інциденту одного з волейболістів було вбито», — сказало джерело. Інформатор стверджує, що після цього нападники покинули будівлю школи.

Нарешті, Слідчий комітет (СК) РФ підтвердив другу версію. «Троє невідомих осіб у масках, озброєних пістолетами з глушниками й автоматом, проникли в будівлю школи № 19. Вони ввійшли в спортивний зал школи, де в цей час займалися спортом семеро чоловіків. Усіх їх зв’язали, а одному перерізали горло», — заявив представник СК. Після цього зловмисники зникли з місця події. Карну справу порушено за статтею «вбивство». Відомо, що загиблий був військовослужбовцем.

Павло Астахов, уповноважений із прав дитини в РФ, заявив: «Міністерство внутрішніх справ пояснює те, що трапилося, побутовою сваркою, яка переросла в бійку із застосуванням зброї. Учасники—молоді люди від 19 до 30 років. Усіх затримано».

Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply