Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Арешт мера Кримська

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Арешт мера Кримська

Мера м. Кримська (Російська Федерація, РФ) Володимира Улановського й колишнього голову Кримського району Василя Крутька утримують під вартою за звинуваченням у безвідповідальності, що призвела до загибелі людей. Також заарештовано Віктора Жданова, який виконував обов’язки керівника Управління з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту муніципальної освіти Кримського району.

«На клопотання слідчого щодо Василя Крутька, Володимира Улановського та Віктора Жданова обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Найближчим часом слідство має намір висунути підозрюваним обвинувачення», — ідеться в повідомленні Слідчого комітету РФ.

Крім того, стало відомо, що мера Кримська Володимира Улановського, затриманого в межах розслідування карної справи про повінь на Кубані, шпиталізовано в міську лікарню. За версією слідства, чиновники не виконали своїх посадових обов’язків: отримавши вчасно штормове попередження, вони не оцінили масштабів стихійного лиха й не сповістили місцевих жителів про наближення повені. Кримінальний кодекс РФ передбачає за це максимальне покарання у вигляді семи років позбавлення волі.

 Ірина Коляда

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply