Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Посол України зустрівся з генеральним секретарем ОАД

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Посол України зустрівся  з генеральним секретарем ОАД

Посол України в США Олександр Моцик 18 липня ц. р. зустрівся в штаб-квартирі Організації Американських Держав (ОАД), що в столиці США, із Хосе Міґелем Інсульсою, генеральним секретарем ОАД. Під час зустрічі було обговорено питання подальшого розвитку співпраці України зі згаданою організацією, яка об’єднує фактично всі країни Північної та Південної Америки. Відбувся також обмін думками щодо двосторонніх відносин української держави з окремими країнами — членами ОАД.

Пан Моцик поінформував п. Інсульсу про високий рівень стосунків України з американськими державами й наголосив на зацікавленості в подальшому їх поступальному розвитку, зокрема в політичній сфері, економічній галузі та в культурно-гуманітарному напрямку. Генерального секретаря ОАД було також поінформовано про великий потенціал України в космічній і авіаційній галузях, а також у сільському господарстві, який може бути повніше задіяний у співпраці з країнами Західної півкулі.

Хосе Міґель Інсульса, своєю чергою, згадав про основні пріоритети діяльності ОАД, поділився досвідом Організації та її держав-членів у подоланні безпекових і гуманітарних викликів — організованої злочинності, незаконного обігу зброї і наркотиків, а також у вирішенні соціальних питань і вреґулюванні конфліктів. Пан посол подякував генеральному секретареві за запрошення Україні взяти участь у 42-й Генеральній Асамблеї ОАД, яка відбулася 3—5 липня ц. р. у м. Кочабамбі (Болівія).

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply