Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Найнебезпечніші країни для туристів

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

Найнебезпечніші країни для туристів

Найбільш небезпечними країнами для туристів стали Папуа-Нова Ґвінея й Ґаїті. Третє місце в рейтинґу сайту TravelVivi.com посів Азербайджан. На четвертому місці опинився один із найпопулярніших туристичних напрямків серед громадян Східної Європи, зокрема українців, — Єгипет, а на п’ятому – Лаос.

Багатьох користувачів сайту обурив такий підхід укладачів рейтинґу, але ті відповіли, що навмисно не включали до списку таких країн, як Сирія, Афганістан, Ірак, Сомалі, Лівія або Іран, небезпечність яких для туристів і так очевидна. До переліку потрапили тільки ті країни, котрі дійсно мають більш-менш розвинену туристичну індустрію. Адже це – не просто список найнебезпечніших країн, а рейтинґ тих держав, до яких може заманутися поїхати будь-якому туристу.
Свій вибір щодо Азербайджану як однієї з найнебезпечніших туристичних країн, сайт прокоментував так: «Незважаючи на те, що Азербайджан благословенний своєю неймовірно красивою природою та безліччю пам’яток, у тому числі великою кількістю об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, ця країна, як і раніше, залишається однією з тих, де є проблеми зі свободою слова. Також не можна не врахувати того факту, що крадіжки, грабежі, напади й завдавання образ тут не є рідкістю. Часті й випадки фізичного насильства через етнічні чи релігійні відмінності. Крім того, недавно Азербайджан потрапив у поле зору міжнародних ЗМІ після звільнення, помилування та присвоєння статусу національного героя вбивці Рамілю Сафарову», — ідеться в поясненні сайту.
Те, що до списку потрапив Єгипет, укладачі рейтингу також пояснили масовими заворушеннями та високим рівнем злочинності на вулицях міста. Особливо небезпечним місцем відпочинку туристичний портал вважає цю країну для жінок, які подорожують самотою. До речі, 3 листопада єгипетські спецслужби затримали п’ятьох терористів «Аль-Каїди», що готували напад на туристів на знаменитому морському курорті Шарм-ель-шейх, одному з найпопулярніших серед туристів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...