Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Найменша жінка на планеті

Автор:

|

Січень 05, 2012

|

Рубрика:

Найменша жінка  на планеті

18-річна індіанка Джіоті Амге, як має на зріст 62,8 см, увійшла до Книги рекордів Ґіннесса (КРҐ) як найменша жінка на Землі. Відповідні вимірювання були проведені медиками під керівництвом комісії Книги рекордів Ґіннесса.

Таким чином, індіанка залишила далеко позаду попередню рекордсменку — американку Бріджет Джордан, ріст якої становить 69 см. «Джіоті вимірював акредитований лікар у присутності працівників КРҐ, — розповів Роб Моллой, представник організації й укладач найбільшого довідника рекордів. — Вона офіційно стала дорослою, тому ми оголошуємо її найнижчою жінкою, що живе на Землі».

Сертифікат рекордсмена було вручено їй прямо на святковій церемонії з нагоди дня народження. «Це — найкращий подарунок до моїх уродин, — зазначила панна Джіоті, яка не могла приховати сліз радості. — Я дуже тішуся, що стала володаркою нового світового рекорду». Це — уже друге за рахунком досягнення індіанки, яка раніше носила титул найнижчого на світі підлітка.

Як зізнається рекорд­сменка, незважаючи на свій зріст, вона провадить повноцінне життя. Нещодавно панна Амге склала випускні іспити в школі й тепер має намір зніматися в кіно. Найменшим на планеті чоловіком є житель острова Мінданао (Філіппіни) Джанрі Балавінґ, зріст якого становить 59,9 см.

Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...