Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Найдешевше місто серед мегаполісів

Автор:

|

Вересень 24, 2015

|

Рубрика:

Найдешевше місто серед мегаполісів
Цюрих — найдорожчий

Цюрих — найдорожчий

Київ посів останнє місце в світі за вартістю життя, а найдорожчим був визнаний швейцарський Цюрих. Про це свідчать результати дослідження швейцарського банку UBS. За даними банку, для життя в українській столиці сімейні витрати складуть 1237 USD на місяць, на квартиру піде ще 540 USD.
У Цюриху в середньому сім’я витрачає 3600 USD на місяць. Другий рядок рейтинґу посіла також швейцарська Женева, де щомісячні сімейні витрати складають близько 3500 USD. Замикає «трійку» Нью-Йорк, де витрати оцінюються в 3340 USD, однак ці дані не містять вартості оренди житла. З урахуванням оренди Нью-Йорк перекриває «досягнення» Цюриха, стаючи першим у рейтинґу — 4320 USD.
Одним із найпоказовіших моментів є порівняння зарплат у найдорожчому та найдешевшому містах. Житель Цюриха в середньому отримує 41 USD за годину (після сплати податків), що в 21 раз перевищує зарплату киянина. При цьому вартість життя різниться лише у 2,8 рази. Банк UBS раз на три роки публікує дослідження, в якому обчислюється вартість споживчого кошика з 112 видів товарів і послуг, а одержана сума потім переводиться з місцевої валюти в долари.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply